https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 134

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) I-III. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1902-1904, MTA. Kiadói aranyozott gerincű zöld egészvászon-kötésben, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.
15196.
 

Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) I-III. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1902-1904, MTA. Kiadói aranyozott gerincű zöld egészvászon-kötésben, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
32,05
EUR
,
36,63
USD
Number of bids:
0
Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. 1-8. kötet. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, karton-tokban, Szakály Ferenc: A Nagyiván c. tanulmány füzettel, jó állapotban.  Az 1857-1868. közötti kiadás (Pest, Ráth Mór) nyolckötetes reprint kiadása.
15197.
 

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. 1-8. kötet. Bp., 1987, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, karton-tokban, Szakály Ferenc: A Nagyiván c. tanulmány füzettel, jó állapotban. Az 1857-1868. közötti kiadás (Pest, Ráth Mór) nyolckötetes reprint kiadása.

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
28,85
EUR
,
32,97
USD
Number of bids:
0
Györffy György: Az Árpád-kori Magyarország történeti földrajza I. és III. kötetek. Bp., 1966-1987, Akadémiai Kiadói. A vármegyéket ábrázoló kiemelhető mellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Volt könyvtári példány. Jó állapotban.
15198.
 

Györffy György: Az Árpád-kori Magyarország történeti földrajza I. és III. kötetek. Bp., 1966-1987, Akadémiai Kiadói. A vármegyéket ábrázoló kiemelhető mellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Volt könyvtári példány. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
19,23
EUR
,
21,98
USD
Number of bids:
0
Három különböző kritikai kiadás kötetei: Loeb Classical Library (40, 213: Cicero; 57: Hésiodos; 193, 199, 264, 288: Aristotelés); Oxford Classical Texts (Aristotelés: Ethica Nicomachea; Metaphysica; Platón: Opera 1-5. köt.); Bibliotheca Teubneriana (Pausanias: Greaciae descriptio 1-3.; Corpus fabularum Aesopicarum 1.; Ammonius: De adfinium vocabulorum differentia; Xenophon: Institutio Cyri). Összesen 20 kötet, vászonkötésben, jó állapotban.
15199.
 

Három különböző kritikai kiadás kötetei: Loeb Classical Library (40, 213: Cicero; 57: Hésiodos; 193, 199, 264, 288: Aristotelés); Oxford Classical Texts (Aristotelés: Ethica Nicomachea; Metaphysica; Platón: Opera 1-5. köt.); Bibliotheca Teubneriana (Pausanias: Greaciae descriptio 1-3.; Corpus fabularum Aesopicarum 1.; Ammonius: De adfinium vocabulorum differentia; Xenophon: Institutio Cyri). Összesen 20 kötet, vászonkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,30
USD
Number of bids:
1
1973-2013 Archivum. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. 1-2., 4-20. köt. Papírkötésben, jó állapotban. + Archivum supplementum ad honorem Béla Kovács dedicatam. Szerk.: Bán Péter - Á. Varga László. Eger, 1993, Heves Megyei Levéltár. Papírkötésben, jó állapotban.
15200.
 

1973-2013 Archivum. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. 1-2., 4-20. köt. Papírkötésben, jó állapotban. + Archivum supplementum ad honorem Béla Kovács dedicatam. Szerk.: Bán Péter - Á. Varga László. Eger, 1993, Heves Megyei Levéltár. Papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
44,87
EUR
,
51,28
USD
Number of bids:
0
Kincses Károly, Varga F. János: Színes Magyarország Hungary in Color - a kezdetektől 1956-ig/from the beginnings to 1956. Magyar Hivatalos Közlönykiadó Kft. (Budapest) , 2003
15201.
 

Kincses Károly, Varga F. János: Színes Magyarország Hungary in Color - a kezdetektől 1956-ig/from the beginnings to 1956. Magyar Hivatalos Közlönykiadó Kft. (Budapest) , 2003

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,32
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment