Books: Travelling, Local History

Number of items: 122

Dr. Szelnár Aladár(szerk.): Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, javított gerinccel, a budapesti térképmelléklet nélkül
15024.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kövesdán Zsuzsa: Adriától az Óceánig. Bp.,2006, Mode&Style Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15025.

4 000 HUF
Zboray Ernő: Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat,(Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt.-ny.), VIII+315 p.Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
15026.

2 000 HUF
Bánhidi Antal: A gerle 13 útja. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói díszes aranyozott egészvászonkötésben, jó állapotban.
15027.

2 000 HUF
Howard Carter: Tut-ankh-amen koporsója és múmiája. Fordította Dr. Balassa József. Modern utazók, felfedezők könyvtára. Bp., én.(1928), Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói díszes aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15028.

5 000 HUF
14
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította Révay József. Bp., é.n., Lampel R. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, egy kijáró illusztrációval.
15029.

2 400 HUF
Riccordo di Roma. Cento Vedute Classiche di Roma. Roma, é.n., Enrico Verdesi. Kiadói fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. Jó állapotban.
15030.

1 200 HUF
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Bp., 1908, Révai. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15031.

1 600 HUF
15032.

1 800 HUF
Pestszentimre témájú helytörténeti könyvek, 2 db:   Pándy Tamás: Falu a városban. Epizódok Pestszentimre történetéből. Bp., 1994, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.  Benne a Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság köszönő iratával, Pándy Tamás író, elnök aláírásával, fejléces papíron.  Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. Bp., 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Benne 3 képeslap reprintjével Soroksárpéteriről, Pestszentimréről.
15033.

Pestszentimre témájú helytörténeti könyvek, 2 db: Pándy Tamás: "Falu a városban." Epizódok Pestszentimre történetéből. Bp., 1994, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Benne a Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság köszönő iratával, Pándy Tamás író, elnök aláírásával, fejléces papíron. Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. Bp., 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Benne 3 képeslap reprintjével Soroksárpéteriről, Pestszentimréről.

2 600 HUF
7,03
7,65
Főnix. A hamvaiból újjáépült város 1917-1992. Összeáll.: Nagy Lajos. Gyöngyös, 1992, Magyar Képek. Papírkötésben, jó állapotban.
15034.

2 600 HUF
7,03
7,65
15035.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF