15026.
309. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Zboray Ernő: Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat,(Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt.-ny.), VIII+315 p.Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.