Hódmezővásárhely története I. kötet. Szerk.: Nagy István, Szigeti János. Hódmezővásárhely, 1984, Hódmezővásárhely Városi Tanács,(Zrínyi-Athenaeum.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón szakadással.
Wien. Illustrirter Wegweiser duch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrirte Kronen-Führer. Wien-Pest-Leipzig, é.n., A. Hartleben's, VIII+151+1 p.+1 térkép melléklettel. Hatodik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, kihajtható szakadt Bécs látképpel és szakadt térképpel, 102-107. oldal között kijáró lapokkal, német nyelven./Paperbinding, with damaged spine, worn cover, some pages are coming out, with raunchy map, in German language.
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. I-V. köt. Bp., [1936-1937], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, a borító kopott, foltos, az I. kötet gerince sérült, a V. kötet gerince kissé sérült, a IV. kötet elülső szennylapja részben hiányos, néhol kissé foltos lapokkal, hat térkép-melléklettel.
A budapesti Margitsziget középkori Domonkos apácakolostor együttesének és környezetének építészeti kialakítására kiírt tervpályázat pályaművei 1994. Bp., 1995,Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés, rengeteg illusztrációval.
Budapest Műemlékei I-II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955-1962, Akadémiai
Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerincekkel, de egyébként jó állapotban.
Források Budapest múltjából V/A Források Budapest Történetéhez 1950-1954. Szerk.: Gáspár Ferenc, Szabó Klára. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai IX. Bp., 1985, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.