Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 27

15493.

3 400 HUF
9,19
10,00
15494.

2 000 HUF
Dr. W. F. A. Zimmermann: Der Erdball und Seine Naturwunder. Populäires Handbuch der physischen Geographie. I-III. (Négy kötetben.)  I. Allgemeine irdische und kosmische Verhältnisse.  II. Magnetismus-Hydrographie. III. 1. Die Wunder der Urwelt. Die feste Erdinde. III. 2. Die belebte Erde  Berlin, 1854-1855, Gustav Hempel. Korabeli félbőr-kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven. / Contemporary Half-leather-bindin, with worn spine and cover, in German language.
15495.

4 600 HUF
12,43
13,53
Török Mihály: A gróf Károlyi László-féle fóti uradalom sikátorpusztai gazdaságának talajtani viszonyai. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 139-162 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Különlenyomat a Mezőgazdasági Kutatásokból.
15496.

1 000 HUF
Egészségápolás könyvtára 2 kötete (IV., XII. kötetek):  Dr. Forel Ágoston: Az idegek és a szellem egészségtana ép és beteg állapotban.  Dr. Riecke E.: A bőr, a hajak és a körmök egészségtana egészséges és beteg állapotban. Bp., é.n., Légrády. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
15497.

800 HUF
Mérgezések mérgezettek ápolása. Bp., 1953, Belügyminisztérium és Egészségügyi Minisztérium. Papírkötésben, megviselt állapotban, kopottas és szakadt borítóval.
15498.

4 000 HUF
A természet megfejtett titkai. Bp., 1997, Readers Digest Kiadói kartonált papírkötés.
15499.

A természet megfejtett titkai. Bp., 1997, Reader's Digest Kiadói kartonált papírkötés.

1 000 HUF
15500.

32 000 HUF
86,49
94,12
Hendrik van Loon: Ember, honnan indultál? Fordította: Fülöp Zsigmond. Bp.,é.n., Hungária. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15501.

1 000 HUF
15502.

800 HUF
15503.

1 600 HUF
15504.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF