15502.
306. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Brencsán János: Orvosi szótár. Idegen orvosi kifejezések magyarázata. Bp., 1976, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.