Books: Travelling, Local History

Number of items: 121

Várkerület. Korrajzok az elmúlt évszázadokból. Szerk.: Halabuk József. Bp., 1969, KGMTI offset nyomdája, 1 t.+301 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban. A kötet szerzői Dr. Andriska József, Dr. Cenner Mihály, Czagány István, Dr. Földmár György, Gundel Imre, Halabuk József, Móra Gábor, Dr. Papp Ferenc, Szablyár Ferenc.
15012.

3 800 HUF
10,27
11,18
Sisa Béla: Békés megye műemlékei I-II. kötet. Békéscsaba, 1981, Békés megyei Tanács V. B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, a II. kötet papírborítója kissé hiányos, de egyébként jó állapotban.
15013.

5 000 HUF
Mihályi Ernő: A középkor műemlékei Sopronban. Sopron, 1914, Röttig Gusztáv. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.; Mihályi Ernő: Sopron renaissance- és barok-stílusban épület házai. Sopron, 1915, szerzői. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15014.

3 000 HUF
Hevesvármegyei ismertető és adattár. Szerk.: Ladányi Miksa. Bp., 1936, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15015.

3 000 HUF
Adalékok a Víziváros történetéhez II. kötet. Szerk.: Mészáros György, Mészárosné Herczog Magdolna. Bp., 1991, Budapesti Városvédő Egyesület. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15016.

2 600 HUF
7,03
7,65
Ugró Gyula: Újpest 1831-1930. Bp., 1932, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15017.

4 600 HUF
12,43
13,53
Gombos János: Az újratelepült Tótkomlós első fél évszázada. Tótkomlós, 1987, Tótkomlós Nagyközségi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
15018.

3 000 HUF
Sólymos Szilveszter OSB: Pannonhalma település élete egy közel kétszáz éves napló tükrében. Helyzetkép Barbély Asztrik győrszentmártoni plébános 1831-1838 közötti naplója alapján. Pannonhalma, 2000, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
15019.

2 800 HUF
7,57
8,24
Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas-, és Fémművek. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
15020.

1 600 HUF
15021.

1 600 HUF
Sárréti Írások. Néprajzi és helytörténeti antológia. Szerk.: Miklya Jenő. Szeghalom, 1965, Szeghalom Község Tanácsa. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
15022.

2 600 HUF
7,03
7,65
Salgótarján története. Szerk.: Szabó Béla. Salgótarján, 1972, Salgótarjáni Városi Tanács. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3500 példányban.
15023.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF