15017.
304. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Ugró Gyula: Újpest 1831-1930. Bp., 1932, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.