Books: Technics

Number of items: 35

Berget, Alfonz: Léghajózás és repülés. Bp., 1911, Természettudományi Társulat. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban. /  In a bit worn out ornated cloth binding, in good condition.
15534.

5 000 HUF
Jalsoviczky Géza: A papirosgyártás és a hozzávaló gépek. Bp., 1909, Pátira. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15535.

1 600 HUF
Finkey József: Az ásványszenek brikettezése. Sopron, 1930, Rábaközi Nyomda és Lapkiadó Vállalat. Kiadja a M. Kir. Bányamérnöki és Erdőmérnöki Főiskola Könykiadó Alapja. Korabeli félvászon-kötés.
15536.

1 800 HUF
Öveges József: A fegyverek fizikája. Bp., 1972, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé viseltes, szakadozott, de belül jó állapotban.
15537.

2 800 HUF
7,57
8,24
15538.

4 000 HUF
15539.

5 000 HUF
15540.

2 000 HUF
Hevesy Iván: A nagyítás technikája és művészete kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. HAFA Könyvtár 58-62. szám. Bp., é.n., Hatschek és Farkas. Hatodik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírborítóban, kis szakadással a gerincen, de egyébként jó állapotban.
15541.

1 000 HUF
Borsi Jenőné, Petróczy Györgyné: Gépjármű-villamossági műszerész szakrajz II-III. Bp.,1993, Műszaki. Kiadói papírkötés.
15542.

1 600 HUF
15543.

1 200 HUF
15544.

2 800 HUF
7,57
8,24
Horváth Árpád: Camera obscura. A fényképezés és a film története. Bp., 1965, Táncsics Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15545.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF