Books: Technics Number of items: 35
1461247
15546
304
3400
Books: Technics
Other collectibles
3 400 HUF
1621516
15547
304
Books: Technics
Other collectibles
Király Ferenc: Szobafestő, mázoló és tapétázó szakmai ismeretek. Bp.,1973, Műszaki. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
1 600 HUF
1622108
15548
304
Books: Technics
Other collectibles
Frank György, Hüttl Pál: Dacia 1310 TX/1310 TLX/1310 Kombi/1410 Sport/1320. Sajátkezűleg Autósoknak. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói papírkötés.
1620435
15549
304
Books: Technics
Other collectibles
ifj. Tildy Zoltán: Napsütésben. (Fényképezés a természetben.) Bp.,1956, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
1620434
15550
304
Books: Technics
Other collectibles
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, számos illusztrációval, színes képekkel.
1634346
15551
304
Books: Technics
Other collectibles
Építőipari kivitelezés 1-2. Magasépítési kivitelezés. Szerk.: Kardos Andor, Valkó Ödön. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
2 800 HUF
1599687
15552
304
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Vörös Imre:Géprajz. Bp.,1963, Tankönyvkiadó. Hatodik kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
1594349
15553
304
Books: Technics
Other collectibles
Andits Károly, Kiss Elemér, Pintér Sándor: Körzetszerelők zsebkönyve. Bp., 1964, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
1426327
15554
304
Books: Technics
Other collectibles
1 600 HUF
1624716
15555
304
Books: Technics
Other collectibles
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium Sajtóvállalat Rt. Második kiadás. A borítója hiányzik, de a könyvtest egyben van, az elülső előzéklap kijár, szakadt, a 13/14. oldal szakadt foltos.
1 000 HUF
1558543
15556
304
100
Books: Technics
Other collectibles
Stolnicki Gyula: SQL kézikönyv. Bp., 1995, ComputerBooks. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben.
1559669
15557
304
100
Books: Technics
Other collectibles
Hargittai Péter, Kaszanyiczki László: Win32 API. Windows programozóknak. Bp., 2000, LSI Oktatóközpont a Mikroelektronika Alkalmazások Kultúrájáért Alapítvány. Kiadói papírkötés.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035