https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 212

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1802 Soproni Takarék és Kölcsön Egylet törlesztőkönyvecskéje. Papírkötés, magyar-német nyelven, bejegyzésekkel, viseltes állapotban, a borító kopottas, a lapok kijárnak.
13172.

1802 Soproni Takarék és Kölcsön Egylet törlesztőkönyvecskéje. Papírkötés, magyar-német nyelven, bejegyzésekkel, viseltes állapotban, a borító kopottas, a lapok kijárnak.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1834 Uralkodói utasítás Temes, Torontál és Krassó vármegyék úrbéri ügyeiben, 22 p.
13173.

1834 Uralkodói utasítás Temes, Torontál és Krassó vármegyék úrbéri ügyeiben, 22 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
13174.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.
13175.

Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.
13176.

1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
1854 Sopron, Hirdetések cs. kir. rendőr igazgatóságtól, benne különféle bűncselekmények leírása, kétnyelvű,4 p.
13177.

1854 Sopron, Hirdetések cs. kir. rendőr igazgatóságtól, benne különféle bűncselekmények leírása, kétnyelvű,4 p.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1855 Ezüst virágok Nagyságos és Főtiszteletű Markus és Batiszfalvi Máriássy Gábor Urnak. Első szent ldozata huszonötödik évnapjára, Eger, Érseki Lyceum, későbbi rábélyegzésekkel.
13178.

1855 Ezüst virágok Nagyságos és Főtiszteletű Markus és Batiszfalvi Máriássy Gábor Urnak. Első szent ldozata huszonötödik évnapjára, Eger, Érseki Lyceum, későbbi rábélyegzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
1864 Földesi Lajos magyar és német nyelvű árjegyzéke, lyukasztott, 2 db hajtott,
13179.

1864 Földesi Lajos magyar és német nyelvű árjegyzéke, lyukasztott, 2 db hajtott,

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1867 Trattner és Károlyi Nemzeti Kalendáriuma, 1867-dik esztendöre. Ötvenharmadik évfolyam. Pest, Trattner Károlyi. Kiadói papírkötés, kissé foltos, osztrák naptárbélyeg pecséttel a címlapon.
13180.

1867 Trattner és Károlyi Nemzeti Kalendáriuma, 1867-dik esztendöre. Ötvenharmadik évfolyam. Pest, Trattner Károlyi. Kiadói papírkötés, kissé foltos, osztrák naptárbélyeg pecséttel a címlapon.

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
2
1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.
13181.

1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1870 Az Illustrirte Zeitung 3 db száma sok illusztrációval
13182.

1870 Az Illustrirte Zeitung 3 db száma sok illusztrációval

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
cca 1872 Beethoven Album, 30 ausgewählte Lieder für eine Singstimme mit Begleitung des Pianoforte, kotta félbőr kötésben, német nyelven
13183.

cca 1872 Beethoven Album, 30 ausgewählte Lieder für eine Singstimme mit Begleitung des Pianoforte, kotta félbőr kötésben, német nyelven

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment