1906 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XVII. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság. +A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. VII. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+1+384+IV+316 p.+4 t. (3 színes,1 fekete-fehér.) Teljes!
1907 Faconeisen-Walzwerk L. Mannstaedt & Cie. Musterbuch IVa. Kunst-Schmiede-Teile. Blätter, Blumen, Rosetten, Glitterspitzen etc. Ausgabe 1904 mit neuer Preisliste und Nachtrag 1907. Köln, M. DuMont Schauberg. Papírkötés, kissé sérült gerinccel, szakadozott borítóval. Művészi kovácsoltvas alkatrész mintakönyv, és árjegyzék katalógus, német nyelven./ Art wrought-iron parts pattern-book catalogue and pricelist, with damaged spine, and raunchy cover, in German language.
1907 Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk.: Dr. Hankó Vilmos. Budapest, 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, szövegközti illusztrációkkal.
1908 K.né Margitay Maris: Mintarajzok K.-né Margitay Maris francia szabászati tankönyvéhez. Bp., 1908, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Hatodik, javított és bővített kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés. Jó állapotban.
1909-1943 Gyászjelentések Pöschl György (1870-1942) orvos, egészségügyi főtanácsos és felesége részére, köztük rokonok, tisztviselők értesítői is, okmánybélyegekkel, valamint 1 db házassági értesítő is, összesen 12 db
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.