1911-1931 26 db halálozási értesítő, Nyessey József drávatamási uradalmi intéző és családja részére. Az elhunytak részben a Thassy és Nádosy családok rokonságába és ismertségébe tartozó személyek voltak. (Drávatamási, Nádosy-telep, Darány, Helesfa, Harkány, Barcs, Kastélyosdombó, Bükkösd, Vásárosdombó, Levél, Hegyeshalom, Modor, Cabuna, Pécs, Budapest, Pozsony, Nagyszombat, Gleißenfeld.)
1913-1968 Vegyes régi újság, folyóirat tétel, 20 db, Nepkelet, Pesti Hirlap, Bazár, Kincses újság...stb. Különféle kiadásban, változó, többnyire szakadozott, viseltes állapotban.
Vegyes papírrégiség tétel, 10 db
1914-1958 Ellenőrző napló, konfirmációs emléklap, család-lap, régi számla, iparostanonc-iskolai bizonyítvány..stb. Változó állapotban.
1915-1916 a Jendrassik Tibor (?-?) és a tragikus sorsú Jendrassik Aurél (1904-1927) szerkesztette Box képes folyóirat kőnyomatos lapszámai, számos érdekes írással, félvászon kötésben egybekötve, néhány lap kijár
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal, térképekkel, és reklámokkal illusztrálva, a napoknál ceruzás bejegyzésekkel.
1917 Miskei és monostori Thassy Elemér (1861-1917) halálozási értesítője. Drávatamási. Nádosy, Forgách, Pongrácz, és Perczel atyafisághoz köthető dunántúli (Zala, Somogy megye), és Heves megyei földbirtokos család sarja.
1918 A győzelmes tömegsztrájk. A magyarországi munkások tömegmozgalma a világbékért és a demokráciáért 1918. január 18-21-ig. Szocialista agitációs íratok 13. sz. Bp., Népszava, 16 p. Átkötött papírkötés.