Books: Architecture, Art

Number of items: 147

15361.

8 000 HUF
Tőry Emil: Michelangelo mennyezetképzése a római Sixtus-kápolnában. Tanulmány. Első kötet. Bp., 1912, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt, 1 sztl. lev. + 1 t. + 1 sztl. lev.+138 p. + 1 kihajtható t. Kiadó kissé kopottas papírkötésben, gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Tőry Emil (1863-1928) névbejegyzésével.
15362.

3 200 HUF
8,65
9,41
15363.

3 000 HUF
15364.

2 600 HUF
7,03
7,65
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Egészvászon kötés, jó állapotban.
15365.

4 000 HUF
Az új városháza. Az 1940. évi december havában tartott ankét anyaga. Bp., 1941. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15366.

4 000 HUF
Középítkezések 1941. Összeáll.: Halász Árpád. Bp., [1942]. Papírkötésben, jó állapotban.
15367.

8 000 HUF
Magdalena Droste: Bauhaus. 1919-1933. Bp., 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15368.

8 000 HUF
Große europäische Buchmalerei. Die Kunst der Initiale. Stuttgart - Zürich, 1980, Müller und Schiller - Coron Verlag. 25. számú sorszámozott példány, készült 1495 példányban. 4 db kódexlap igényes reprodukciója fa keretben, kísérőfüzettel, bársony mappában, karton védőtokkal, jó állapotban.
15369.

7 000 HUF
18,92
20,59
15370.

4 600 HUF
12,43
13,53
Kondor Béla. Kogart kiállítások. Bp. ,2006, Kogart. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15371.

4 000 HUF
15372.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF