Books: Architecture, Art

Number of items: 147

Hegedűs István: Csodabogarak. Bp.,1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.
15409.

800 HUF
15410.

1 200 HUF
Népművészeti és iparművészeti kiállítás. Bp., 1953, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
15411.

1 000 HUF
Rippl-Rónai kiállítási katalógusok, 2 db:  László Gyula, Martyn Ferenc, Takáts Gyula: Rippl-Rónai emléknapok Kaposváron 1961. Bp., 1962, Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.  Rippl-Rónai állandó kiállítás. Kaposvár, Róma-hegy. Kaposvár, 1978, Somogy megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés.
15412.

1 200 HUF
Vukov Konstantin: A középkori esztergomi palota épületei. DEDIKÁLT! Bp., 2004, Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15413.

2 000 HUF
Kovács Zsuzsa: A lakásberendezés ábécéje. Bp., 1968, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15414.

1 000 HUF
Eugenio Battisti: La Cappella Sistina. Novara, 1983, Istituto Gegografico de Agostini. Kiadói kartonált papírkötés, színes képekkel, olasz nyelven./ Hardback, in Italian language.
15415.

1 200 HUF
15416.

1 000 HUF
Hevesy Iván: Fényképezés műfényen. Expoziciós táblázatokkal, és huszonhét vázlatrajzzal. HAFA 9-10. szám. Bp., é.n., Hatschek és Farkas (HAFA.) Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
15417.

1 200 HUF
Gazdáné Olosz Ella: Kézimunkázók könyve. Bukarest, 1986, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.
15418.

1 200 HUF
Mattyasovszky Zsolnay Margit - Hárs Éva: A Zsolnay kerámia. A Janus Pannonius Múzeum Füzetei 9. sz. Pécs, 1966. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15419.

1 000 HUF
Balogh István 1890-1956. Szerk.: E. Csorba Csilla - Püski Anikó. Bp., 1997, Noran - PIM. Papírkötésben, jó állapotban.
15420.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF