Books: Travelling, Local History

Number of items: 131

15120.

1 200 HUF
15121.

1 000 HUF
15122.

1 000 HUF
15123.

1 000 HUF
Israel. Les guides Club Mediterranee. Bp., 1962, Club Mediterranee. Kiadói papírkötés, kihajtható mellékletekkel, fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal, francia nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in French language.
15124.

Israel. Les guides "Club Mediterranee". Bp., 1962, Club Mediterranee. Kiadói papírkötés, kihajtható mellékletekkel, fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal, francia nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in French language.

800 HUF
15125.

4 200 HUF
11,35
12,35
15126.

2 000 HUF
15127.

1 000 HUF
15128.

1 000 HUF
15129.

1 000 HUF
Thanhoffer Lajos: Kongó. Orvosi táskával Afrika földjén. Budapest, [1944], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 317 p. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, 224/225 p. oldalakon ceruzás firkával.
15130.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF