Galla György: A legrégibb pesti vendéglő. / Die alteste Gaststatte von Pest. Budapest, 1987, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat, 69 p. Kiadói fűzött kemény papírkötés.
Adolf Friedrich: Ins Innerste Afrika. Lipcse, 1909, Klinkhardt & Biermann, XI+476 p.+ 2 térképpel. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./
Linen-binding, with a little bit worn cover, in German language.
Deutschland Wien. Bécs, 1938, Landesfremdenverkehrsverband, 31 p. (szöveg)+22 l.(képek.) Első kiadás. Papírkötés, német nyelven./
Paperbinding, 31 p. (text)+22 l. (photos), in German language. First edition.
Peter Freuchen: Meine Gröndländische Jugend. Zürich-Wien-Prag, é.n., Büchergilde Gutenberg. Fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés./
Linenbinding, with spotty cover, in German language.
Wieland, Wolfgang: Murau im Wandel der Zeit. Eine Sammlung alter Bilder, Photographien und Ansichtskarten. Judenburg, 1983, Verlag Erich Mlakar. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 4.: Gesäuse und Erzberggebiet. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.