Books: History

Number of items: 85

15179.

6 000 HUF
Smets, Mór: Az Osztrák Birodalom története. 1., 3. köt. Nagybecskerek, 1891-1892, Pleitz Pál. Kicsit sérült félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15180.

5 000 HUF
9
Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták. Jó állapotban.
15181.

3 800 HUF
10,27
11,18
Szabó Dezső: Küzdelmek a nemzeti királyságért 1505-1526. Bp., 1917, Franklin. Kicsit foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15182.

4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. Imre Sándor: Nemzetnevelés. Jegyzetek a magyar művelődési politikához. Bp., 1912. Magyar Társadalomtudományi Egyesület szabad iskolája.
15183.

3 000 HUF
15184.

3 000 HUF
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kis folttal a felső lapszéleken. Jó állapotban.
15185.

3 800 HUF
10,27
11,18
15186.

2 800 HUF
7,57
8,24
15187.

22 000 HUF
59,46
64,71
15188.

12 000 HUF
32,43
35,29
15189.

8 000 HUF
Donáth Ferenc: Reform és forradalom. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. A szerző által dedikált példány!
15190.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF