3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 374 p.+2 térkép. Korabeli kopottas félvászonkötés, kissé foltos lapélekkel, 3 térkép hiányzik, de belül alapvetően jó állapotban.