Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 61

15399.

4 000 HUF
15400.

4 000 HUF
15401.

4 000 HUF
Burger Károly: Szülészeti műtéttan. Bp., 1944, Eggenberger. Kicsit sérült félvászon kötésben, kopott papír védőborítóval.
15402.

5 000 HUF
Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Fordították: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, megviselt borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15403.

2 600 HUF
7,03
7,65
15404.

5 000 HUF
15405.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Lévai József: A baleseti sérüléseknél való segélynyújtás tankönyve. Munkaügyi Közlöny Könyvtára VIII. füzet. Bp., 1926, Hellas Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15406.

1 200 HUF
15407.

3 000 HUF
15408.

6 000 HUF
15409.

22 000 HUF
59,46
64,71
15410.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF