15402.
297. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Burger Károly: Szülészeti műtéttan. Bp., 1944, Eggenberger. Kicsit sérült félvászon kötésben, kopott papír védőborítóval.