Books: Military

Number of items: 30

Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., 1938, Franklin. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15244.

6 000 HUF
15245.

5 000 HUF
15246.

5 000 HUF
15247.

4 000 HUF
Monarchiánk hadseregének jelenlegi szervezete. . Bp., 1917. Pallas. Kiadói papírkötésben. 32p. + 2 kihajtható melléklet.
15248.

2 000 HUF
11
Szolgálati szabályzat a m, kir honvédség számára. harmadik rész- Lovasság. Bp., 1915. Pallas. 112p. Kiadói, kissé tépett szélű papírkötésben.
15249.

2 000 HUF
Justrow, Karl: Korszerű háború. A műszaki hadviselés és harceszközei. Átdolgozta: Nemes Suhay Imre.  Bp. (1939.) Singer és Wolfner. 227 l. A borító Fenyves Sándor munkája. Egészvászon kötésben, papír védőborító nélkül
15250.

1 800 HUF
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. 317 l. Aranyozott, kiadói félvászonkötésben
15251.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kézigránátharc.. Bp., 1917. Pallas. Kiadói papírkötésben. 61p. + 7 kihajtható melléklet.
15252.

2 000 HUF
18
A magyar huszár. A magyar lovaskatona ezer évének története. Szerk.: Ajtay Endre, vitéz Péczely László. A történelmi arcképcsarnokot Reé László. Bp.,[1936], Reé László. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
15254.

5 000 HUF
Józsa Béla: Egyetemisták az ostromgyűrűben. A Magyar Királyi I. Honvéd Egyetemi zászlóalj története. 1944. októberétől 1945. február 14-ig. Budapest, 1999, Történelmi Hagyományőrző és Hadisírgondozó Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.
15255.

2 000 HUF
Gyóni Géza: Levelek a Kálváriáról és más költemények. (A fogságból.) Bp., 1916, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
15256.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF