https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 30
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1538311
15257
297
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Háborus novellák. Az Érdekes Ujság ingyenes husvéti melléklete. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései.+Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Első kiadás. +Nagy Endre: Már minálunk babám... (Egy ütközet története). Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Első kiadás. Bp., 1915-1916, Légrády Testvérek, 63+64+64 p. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1582229
15258
297
0
1200
Books: Military
Other collectibles
báti Berkó István: A magyar honvédség története. Bp., é.n. Pallas. 28p.
Starting price:
1 200 HUF
1583894
15259
297
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Múltidők nótáskönyve II.: Magyar katonadalok. Szerk.: Károssy Csaba Ákos. h. n., é. n., Oskar Kiadó.. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1590759
15260
297
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Nemeskürty István: Requiem egy hadseregért. Magvető Zsebkönyvtár. Bp., 1973, Magvető. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző dedikációjával.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1386168
15261
297
0
2400
Books: Military
Other collectibles
dr. Báró Szalay Gábor: Katonaélet a Napóleoni időkben. Bp., 1941. Madách nyomda 20p. + hozzá: Kenyeres Balázs: Lőfegyverek okozta sérülésekről. 24p.
Starting price:
2 400 HUF
1465718
15262
297
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Katonai könyvkiadás Magyarországon 1945-1965. Bibliográfia. (Szerk. Herendi Károly, Székely Árpád.)
Bp. 1967, Zrínyi K. 299 l. Megjelent 2000 példányban! Kiadói műbőr kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1390389
15263
297
0
4000
Books: Military
Other collectibles
Brehm, Bruno: A háborúra fel kell készülni I-II. Bp., 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1588413
15264
297
0
1400
Books: Military
Other collectibles
Gosztonyi Péter: A magyar honvédség a második világháborúban. Bp., 1992, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1536979
15265
297
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Hadtudományi Lexikon I-II. Szerk.: Szabó József. Bp., 1995, Magyar Hadtudományi Társaság. Kiadói műbőr kötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1537477
15266
297
0
1600
Books: Military
Other collectibles
M. Szabó Miklós: A magyar királyi honvéd légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1521705
15267
297
0
2000
Books: Military
Other collectibles
A Hazáért. A Magyar Honvédség múltja és jelene. Szerk.: Prof. Dr. Szántó Mihály, Vass Jenő Sándor. 1848-2004. Bp., 2006, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói karonált papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1537616
15268
297
0
1000
Books: Military
Other collectibles
Rudolf Petershagen: A lelkiismeret lázadása. Fordította Szegő István. Bp., 1962, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment