Military Number of items: 20
1512748
31111
295
4600
Military
Numismatics
~1940. "Levente díszjelvény" aranyozott, zománcozott rézötvözet, kitűzővé alakítva "SZEBB JÖVŐT" (25x21mm) T:2
Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour" gilt, enamelled copper alloy, made into a pin (25x21mm) C:XF
Sallay 201.
4 600 HUF
1541679
31112
295
Military
Numismatics
1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" a Levente szervezet Zn lemez gomblyukjelvénye. Szign.: MASEFSZKY (22x31mm) T:2
Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" Zn sheet metal buttonhole badge of Hungarian Youth Paramilitary Group Levente. Sign.: MASEFSZKY (22x31mm) C:XF
4 000 HUF
1569895
31113
295
Military
Numismatics
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem kopottas mellszalaggal (38mm) T:2
NMK.: 701.
1 000 HUF
1567662
31114
295
Military
Numismatics
~1970-1980. "BM. Kun Béla Zászlósképző Iskola" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (35mm) T:2
1 200 HUF
1494699
31115
295
3400
Military
Numismatics
1992. "Független Demokratikus Magyarországért" emlékérem szalagsávon, miniatűrrel eredeti adományozói dísztokban, adományozói okirattal, rajta Für Lajos honvédelmi miniszter aláírása és pecsétje T:1-,2
NMK.: 781
3 400 HUF
1567962
31116
295
Military
Numismatics
DN "Honvédségért" Br plakett (81mm) T:2
1 200 HUF
1562521
31117
295
Military
Numismatics
1 200 HUF
1572218
31118
295
Military
Numismatics
5db-os kitüntetés tétel, benne 1922. "Magyar Koronás Bronzérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, hátodalán átvésett évszám + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés sérült, nem eredeti mellszalagon, hátoldalán átvésett évszám + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem nem saját mellszalagon. Szign.:BERÁN + 1941. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés nem saját mellszalagon + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN T:2,2-
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035