8 000 HUF
5db-os kitüntetés tétel, benne 1922. "Magyar Koronás Bronzérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, hátodalán átvésett évszám + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés sérült, nem eredeti mellszalagon, hátoldalán átvésett évszám + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem nem saját mellszalagon. Szign.:BERÁN + 1941. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés nem saját mellszalagon + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN T:2,2-