Military

Number of items: 20

1903. Ferenc József / Hadgyakorlat emlékérem aranyozott Br emlékérem. FERENCZ JÓZSEF I. / EMLÉKÜL Ő FELSÉGE A KIRÁLY JELENLÉTE ALKALMÁBÓL MARIA-RADNA-LIPPA ŐSZI GYAKORLATOKNÁL 1903 SZEPTEMBER HÓBAN - ZUR ERINNERUNG AN DIE ANWESENHEIT Sr. MAJESTÄT DES KÖNIGS BEI DEM HERBST-MANÖVER IN MARIA-RADNA-LIPPA - SEPTEMBER 1903 (29mm) + Koncz Gyula újfalui tisztviselő számára kiállított sorszámozott, lepecsételt engedély a gyakorlaton való részvételhez + nemzetiszín szalag összefűzve T:2 (PP) Hungary 1903. Franz Josef / Military exercise Medal gilt Br medallion (29mm) + numbered, sealed legitimation about the maneuver for Gyula Koncz, officer of Újfalu + ribbon, concatenated C:XF (PP)
31099.

1903. "Ferenc József / Hadgyakorlat emlékérem" aranyozott Br emlékérem. "FERENCZ JÓZSEF I. / EMLÉKÜL Ő FELSÉGE A KIRÁLY JELENLÉTE ALKALMÁBÓL MARIA-RADNA-LIPPA ŐSZI GYAKORLATOKNÁL 1903 SZEPTEMBER HÓBAN - ZUR ERINNERUNG AN DIE ANWESENHEIT Sr. MAJESTÄT DES KÖNIGS BEI DEM HERBST-MANÖVER IN MARIA-RADNA-LIPPA - SEPTEMBER 1903" (29mm) + Koncz Gyula újfalui tisztviselő számára kiállított sorszámozott, lepecsételt engedély a gyakorlaton való részvételhez + nemzetiszín szalag összefűzve T:2 (PP) Hungary 1903. "Franz Josef / Military exercise Medal" gilt Br medallion (29mm) + numbered, sealed legitimation about the maneuver for Gyula Koncz, officer of Újfalu + ribbon, concatenated C:XF (PP)

15 000 HUF
40,54
44,12
~1914-1918. Világháború Emlék 1914 fém jelvény füllel. Szign.: KS (25mm) T:2
31100.

~1914-1918. "Világháború Emlék 1914" fém jelvény füllel. Szign.: KS (25mm) T:2

2 600 HUF
7,03
7,65
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 3. Hadsereg Kárpátok átkelése 1914-1915 bronzozott tombak sapkajelvény ENTW.F.SWOBODA BILDH.GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (40x29mm) T:3 tűhiány Austro-Hungarian Monarchy 1915. KARPATHEN DURCHHALTEN 3. ARMEE 1941-1915 bronze plated tombac cap badge with makers mark ENTW.F.SWOBODA BILDH.GURSCHNER WIEN VII/2 (40x29mm) C:F needle missing
31101.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "3. Hadsereg Kárpátok átkelése 1914-1915" bronzozott tombak sapkajelvény "ENTW.F.SWOBODA BILDH.GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40x29mm) T:3 tűhiány Austro-Hungarian Monarchy 1915. "KARPATHEN DURCHHALTEN 3. ARMEE 1941-1915" bronze plated tombac cap badge with makers mark "ENTW.F.SWOBODA BILDH.GURSCHNER WIEN VII/2" (40x29mm) C:F needle missing

1 600 HUF
31102.

10 000 HUF
27,03
29,41
1922. Vitézi jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal (57x37mm) T:2 zománchiba Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique band (57x37mm) C:XF enamell error
31103.

1922. "Vitézi jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal (57x37mm) T:2 zománchiba Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique band (57x37mm) C:XF enamell error

15 000 HUF
40,54
44,12
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2-  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with modern ribbon C:VF NMK 418
31104.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with modern ribbon C:VF NMK 418

1 000 HUF
9
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 ph.  Hungary 1939. Hungarian Bronze Gallantry Medal Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF edge error  NMK.: 439.
31105.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2 ph. Hungary 1939. "Hungarian Bronze Gallantry Medal" Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF edge error NMK.: 439.

3 000 HUF
10
1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés másolat mellszalaggal T:2  Hungary 1939. Hungarian Bronze Gallantry Medal Br decoration copy on ribbon C:XF
31106.

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés másolat mellszalaggal T:2 Hungary 1939. "Hungarian Bronze Gallantry Medal" Br decoration copy on ribbon C:XF

3 000 HUF
1939-1945. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 ph. Hungary 1939-1945. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated metal decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF  NMK 436.
31107.

1939-1945. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 ph. Hungary 1939-1945. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated metal decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF NMK 436.

5 000 HUF
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem fémjel nélküli ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:2 cserélt fül Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated Br decoration on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF replaced ear NMK 433.
31108.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:2 cserélt fül Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF replaced ear NMK 433.

5 000 HUF
31109.

42 000 HUF
113,51
123,53
31110.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF