https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 145
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1567012
15036
295
0
1800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Bp., [1943], Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1567028
15037
295
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Großpietsch, Walter: Fahrt zum Himalaja. Lipcse, 1979, Brockhaus. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1567033
15038
295
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Patkó Imre - Rév Miklós: Vietnam. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1572579
15039
295
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Műemlékeink sorozat hat kötete:
Szalai Imre: A Halászbástya. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
Ybl Ervin: A Magyar Nemzeti Galéria Palotája. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
H. Gyürky Katalin: Az egykori budai domonkos kolostor. Bp., 1976, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
Wellner István: Az Aquincumi Mozaikok. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
Entz Géza, Szalontai Barnabás: Nyírbátor. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
Román János: A sárospataki kollégium. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
1572580
15040
295
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1568975
15041
295
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
London. London, 1931, Ward, Lock & Co. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a hátsó kötéstábla sérült, szakadt, kijáró térképekkel, fekete-fehér fotóval, angol nyelven./ Paperbinding, with damaged back cover, with raunchy maps, and they are coming out, with black and white photos, in English language.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1550252
15042
295
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1936-1941 Bécsi Tavaszi Fesztivál prosketusai, 3 db, magyar és angol nyelven./ 1936-1941 Brochures of Vienna Festival, 3 pc., in Hungarian and English language.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1550053
15043
295
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Die Raxbahn. Die Seilschwebebahn auf die Raxalpe. Wien, 1926, Scholle-Verlag. Kiadói papírkötésben, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes illusztrációkkal, német nyelven./
Die Raxbahn. Die Seilschwebebahn auf die Raxalpe. Wien, 1926, Scholle-Verlag. Paperbinding, with a black and white photos and colourfull illustracions, in German language.
Starting price:
1 600 HUF
1508999
15044
295
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A. D. Tani: Neuer Führer Durch Rom und Umgebung. Róma, [1928], Enrico Verdesi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, feket-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kiadás, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1552897
15045
295
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., 1942, Pantheon, 396 p. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal,
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1568476
15046
295
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Rupp Jakab: Buda-Pest és környékének helyrajzi története. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, két térképpel. Reprint.
Starting price:
1 400 HUF
1569845
15047
295
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment