https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 145

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., [1945], Hornyánszky. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.
15012.

Magyarország helységnévtára 1944. Bp., [1945], Hornyánszky. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
2
Grailich, Andreas: Moson vármegye leírása. Fordította és a bevezető tanulmányt írta Horváth Gergely Krisztián. Győr, 2004. Kiadói papírkötés, két kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.
15013.

Grailich, Andreas: Moson vármegye leírása. Fordította és a bevezető tanulmányt írta Horváth Gergely Krisztián. Győr, 2004. Kiadói papírkötés, két kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. A. Hartlebens Illustrierter Kronen-Führer. Wien-Leipzig, é.n., A.Hartlebens Verlag. Kilencedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, fekete-fehér egészoldalas, valamint kétoldalas széthajtható és egy nagyméretű kihajtható illusztrációkkal, térképekkel, de Bécs térkép nélkül, német nyelven./ Ninth edition. Paperbinding, with damaged spine, but the binding is okay, with black and white illustrations, with maps, but without map of Vienna, in German language.
15014.

Wien. Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebungen. A. Hartleben's Illustrierter Kronen-Führer. Wien-Leipzig, é.n., A.Hartleben's Verlag. Kilencedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, fekete-fehér egészoldalas, valamint kétoldalas széthajtható és egy nagyméretű kihajtható illusztrációkkal, térképekkel, de Bécs térkép nélkül, német nyelven./ Ninth edition. Paperbinding, with damaged spine, but the binding is okay, with black and white illustrations, with maps, but without map of Vienna, in German language.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.
15015.

Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1925, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerinc sérült, a térkép kiszakadt.
15016.

Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1925, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerinc sérült, a térkép kiszakadt.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Illustrated description of Hungary and its capital. Bp. é. n. Hornyánszky. 128 p. Igen gazdag képanyaggal. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, szecessziós díszekkel.
15017.

Illustrated description of Hungary and its capital. Bp. é. n. Hornyánszky. 128 p. Igen gazdag képanyaggal. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, szecessziós díszekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
15018.

P. Majsai Mór, P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, félig kijáró szennylappal, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Dr. Johann Heinrich Schicker: Das Königreich Ungarn. Die Länder Oesterreich-Ungarns in Wort und Bild. Wien, 1998, Archiv Verlag. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szövegközti és egészoldals fekete-fehér és egy egészoldalas színes illusztrációkkal illusztrálva, s német nyelven. Reprint! /Leatherette-binding, in German language.
15019.

Dr. Johann Heinrich Schicker: Das Königreich Ungarn. Die Länder Oesterreich-Ungarns in Wort und Bild. Wien, 1998, Archiv Verlag. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szövegközti és egészoldals fekete-fehér és egy egészoldalas színes illusztrációkkal illusztrálva, s német nyelven. Reprint! /Leatherette-binding, in German language.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
3
Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.
15020.

Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, térképekkel illusztrált, térkép melléklettel. Emlékkiállításra szóló meghívóval.
15021.

Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941. Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér képpel, térképekkel illusztrált, térkép melléklettel. Emlékkiállításra szóló meghívóval.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.
15022.

A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Vári Rezső: Történeti Intézetek Rómában. Adalék a legujabb kor tudománytörténelméjez. Budapest, 1916, MTA. Kiadói papírkötés.
15023.

Vári Rezső: Történeti Intézetek Rómában. Adalék a legujabb kor tudománytörténelméjez. Budapest, 1916, MTA. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment