Number of items: 444

Agnes Harder: Bobi története. Fordította Csetényi Erzsi. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., (1935), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, hiányos hátsó borítóval, egy-két lapon kisebb hiánnyal.
15818.

2 000 HUF
15819.

5 000 HUF
Tompa Mihály: Ujabb költemények. Vegyes tartalommal. Beszélyek, balladák. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, némi hiánnyal az elülső előzéklapon, de egyébként jó állapotban.
15820.

4 200 HUF
11,35
12,35
Csokonai Vitéz Mihály: Diétai magyar Múzsa. Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. IV. kötet.  Kiadta Márton Jósef. Bécs, 1813. Pichler Antal, 1 rézm. címkép + 311 + [1] p. Kiadói allegorikus alakokkal díszített, rézmetszetes kartonkötésben, viseltes borítóval, foltos lapokkal. A négykötetes első összkiadás 4. kötete.
15821.

16 000 HUF
43,24
47,06
Verlaine válogatott versei. Ford.: Térey Sándor. Bp., [1923], Singer és Wolfner. A fordító által ifj. Wlassics Gyula (1884-1962) részére dedikálva, Antalffy Mária (1922-1989) grafikus tulajdonosi bejegyzésével. 23. sorszámú bírálati tiszteletpéldány. Részben elváló papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15822.

5 000 HUF
Robinson Crusoe története. Defoe Dániel eredetije után átdolgozott legujabb magyar kiadás. Bp., 1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, köztük három színes illusztrációval. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, javított kötéssel, egy illusztrációnál firkával.
15823.

1 000 HUF
Szophoklész két könyve: Antigone. Sophokes tragédiája. Fordította és magyarázta: Csiky Gergely. Bp., é.n., Franklin, 95 p. Második kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötésben, kis sérüléssel a gerinc felső sarkán, kijáró elülső előzéklappal. Medve Dezső Könyvkereskedésének pecsétjével, Múzeum krt. 21. Elektra. Sophokes tragédiája. Fordította: Csiky Gergely. Magyarázta: Dr. Losonczi Lajos. Bp., 1922, Franklin, 136 p. Második, javított kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötésben, kijáró elülső előzéklappal. Medve Dezső Könyvkereskedésének pecsétjével, Múzeum krt. 21.
15824.

2 200 HUF
5,95
6,47
Heltai Jenő: A néma levente. Vígjáték három felvonásban. É.n., h.n., Athenaeum. Aláírt. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
15825.

3 000 HUF
Gróf Széchenyi István: Hitel. Pest, 1830, Petrózai Trattner. REPRINT! (Bp., 1979.) Kiadói plüss kötés, jó állapotban.
15826.

1 400 HUF
Várkonyi Mihály: Az önszámolás művészete. Útmutató a biztos számolásban. Budapest, é. n., Eisler G. Magyar, német, szlovák nyelven. Kopottas kiadói papírkötésben.
15827.

800 HUF
Aiszkhülosz: A leláncolt Prometheüsz. Fordította: Zilahy Károly. Pest, 1861, Pfeiffer Ferdinánd. Átkötött félvászon kötésben, vágott lapszélekkel.
15828.

1 000 HUF
Bródy László: Nap nap után. Bp., é. n., Athenaeum. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15829.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF