15819.
294. Closed Online auction
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével, rézfénymetszetben. Bp., 1888, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, megviselt, rossz állapotban.