Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 56

Jánossy Lajos: A valószínűségelmélet alapjai és néhány alkalmazása különös tekintettel a mérési eredmények kiértékelésére. Bp., 1967, Tankönyvkiadó. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15508.

1 000 HUF
Alexits György: Bolyai János világa. Bp., 1977, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15509.

1 600 HUF
Hreblay Emil: Baromfitenyésztés. (Bp., 1905, Pátria), 209 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, számos szövegközti illusztrációval, rossz állapotban, a címlapja hiányzik, pár helyen a lapokon firka, a hátsó 17 sztl. lev. hiányzik.
15510.

1 600 HUF
Dr. Czeizel Endre: Az orvos-genetikus szemével. Bp., 1980, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
15511.

1 000 HUF
Orvosi talányok enciklopédiája. Georges M. Gould és Walter L. Pyle Anomáliák és különlegességek az orvostudományban című 1896-ban kiadott művének adaptációja. h. n., é. n., Euro Direct Service Kft. Kiadói papírkötésben.
15512.

2 000 HUF
Vegyes gyógyászati könyvek, 2 db:  Nagy Józsefné, dr. Somogyi Lászlóné: Az otthon diétás kiskönyve. Begeink házi diétája. Bp.,1967, Medicina. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.  Házi gyógymódok. (Bp.), é.n., Black&White Kiadó. Kiadói papírkötés.
15513.

800 HUF
Artur Fürst, Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Fordította: Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n.,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, kissé sérült fűzéssel, hiányos ex libris-szel.
15514.

1 200 HUF
Stegna Lajos: Térképtörténet. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15515.

2 000 HUF
2 db Bolyai-könyv: Bibliographia Bolyaiana 1831-1960. A Bolyai-geometria szakirodalának jegyzéke. Összeáll.: Pálffy Ilona - Pálffy Miklós. Bp., 1962, OSzK (Új bibliográfiai füzetek 5.). Papírkötésben, jó állapotban.; Fráter Jánosné: A Bolyai-gyűjtemény (K 22-K 30). Bp., 1968, MTAK Könyvtára (A MTAK Könyvtára Kézirattárának katalógusai 4.). Szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15516.

1 400 HUF
Sobotta, J.: Atlas und Lehrbuch der Histologie und mikroskopischen Anatomie des Menschen. München, 1911, J. F. Lehmanns Verlag (Lehmanns Medizinische Atlanten 9.). Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.
15517.

Sobotta, J.: Atlas und Lehrbuch der Histologie und mikroskopischen Anatomie des Menschen. München, 1911, J. F. Lehmann's Verlag (Lehmann's Medizinische Atlanten 9.). Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.

2 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Alexandra Parsons: Csudálatos madarak. Fordította Herczeg Éva. Bp., 1990, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Barry Clarke: Csudálatos békák. Fordította Korsós Zoltán. Bp., 1991, Park. Kiadói kartonált
15518.

1 600 HUF
Reiman István: Matematika. Bp., 1992, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
15519.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF