15510.
294. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
Hreblay Emil: Baromfitenyésztés. (Bp., 1905, Pátria), 209 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, számos szövegközti illusztrációval, rossz állapotban, a címlapja hiányzik, pár helyen a lapokon firka, a hátsó 17 sztl. lev. hiányzik.