15514.
294. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Artur Fürst, Alexander Moszkowski: Az élÅ‘ világ csodái. FordÃtotta: Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n.,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borÃtóval, kissé sérült fűzéssel, hiányos ex libris-szel.