Books: Technics Number of items: 41
1244157
15705
293
Books: Technics
Other collectibles
Szvesnyikov: Az üveg titka. Győry Miklós rajzaival. Bp. 1948. Szikra. 191 p. Kiadói papírkötésben, kopottas gerinccel.
1434534
15706
293
Books: Technics
Other collectibles
Halász István: "Principikon." Mozgóábrás elektronika. Budapest, 1958, Terra. Kiadói félvászon kötés, 28 ábrával, és 12 mozgó ábrával illusztrálva, az egyik mozgó ábra széteső állapotban, de egyébként jó állapotban.
1 800 HUF
1447958
15707
293
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Stachó Tibor: Felsőbb mennyiségtan. Budapest, 1944. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti ábrákkal, kissé kopottas borítóval.
1463162
15708
293
100
Books: Technics
Other collectibles
Számítástechnikai értelmező szótár. Fordították: Czinege Zoltán, Fodor Ildikó, Inotai László, és Nagy Ákos. Bp., 1989, Novotrade. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, az első sarkai és a gerinc felső része kissé ütődött.
1406416
15709
293
Books: Technics
Other collectibles
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.
Budapest, 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Psner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. Kiadói picit kopott, foltos aranyozott egészvászon kötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035