Books: Technics Number of items: 41
1553640
15681
293
Books: Technics
Other collectibles
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott, hiányos papír védőborítóban.
1 600 HUF
1555053
15682
293
Books: Technics
Other collectibles
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I.- II. kötetek. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, egészvászon-kötésben. Hátuilján karc nyomokkal
4 000 HUF
1554203
15683
293
Books: Technics
Other collectibles
Vegyes fotózással kapcsolatos könyvek és nyomtatványok, 12 db: Gink Károly, Devecseri Gábor: Ithaka! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, 1991-2002 Soós András árverési katalógusok 19.,29.,37,41., 1984 Ofotért árverési katalógus 7., Hevesy Iván: Fényképezés Box-géppel. Bp., é.n., Hatschek és Farkas. KIadói tűzött papírkötés., 1944-1970 Fotóművészet 5 száma (1944., VII. évf. 9 sz., 1970. XIII. évf. 1-4 szám.)
1 600 HUF
1552844
15684
293
Books: Technics
Other collectibles
Sevcsik Jenő: Fényképezés (gép, anyag, felvétel). Ipari szakkönyvtár. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas gerinc sarkokkal. Jó állapotban.
1 000 HUF
1539373
15685
293
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
1536975
15686
293
Books: Technics
Other collectibles
Szász Tibor: Famunkák szakszerűen. Bp., 1986, Műszaki. Szabadidő-hasznosan. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. 1334733
15687
293
Books: Technics
Other collectibles
1 800 HUF
1159197
15688
293
100
Books: Technics
Other collectibles
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban. 1003409
15689
293
100
Books: Technics
Other collectibles
Horst Ihling: Wartburg. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Hogyan tovább? Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban. 1340736
15690
293
Books: Technics
Other collectibles
1159201
15691
293
100
Books: Technics
Other collectibles
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1138372
15692
293
100
Books: Technics
Other collectibles
Hevesy Iván: A nagyítás technikája. Kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. Bp., é.n., HAFA. Kiadói egészvászon kötésben. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035