Vasúti Lexikon I-II. Szerk.: Urbán Lajos.
I. Vasúti Lexikon (1984). II. Vasúti Lexikon A-tól Z-ig. 1. pótkötet. (1991) Budapest, 1984-1991, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
Két vasútmodellezéssel kapcsolatos könyv:
Szádeczky-Kardoss György: Terepasztalok építése. Vasútmodellezés 7. Bp., 1972, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Petrik Ottó: Modellvasút ABC a képernyőn. Vasútmodellezés 8. Bp., 1972, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói tűzött papírkötés, a borítója hiányzik, az utolsó lap szakadt.
Georgius Agricola: De re metallica Libri XII. A bányászatról és a kohászatról. Fordította Becht Rezső. Szerkesztette, a bevezetőt, a tanulmányt, a lábjegyzeteket, és a személyjegyzéket írta Molnár László. A tanulmányt és a jegyzeteket lektorálta Gazda István. Bp., 1985, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület-Műszaki Könyvkiadó. Kiadói karontált papírkötés, kiadói kartontokban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
Asbóth Oszkár: Géprepülés. Budapest, 1957, Zrinyi Kiadó.
Kiadói félvászon kötésben, 278 oldal. A védőborítója hiányzik. Közepes állapotú: A borítója kopottas. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok és pecsét. Pár lap szakadozott. A kötése néhol meglazult.
Malatyinszki József, Petőcz Károly, Szabó Ferenc: Egy mezsgyéjén. A Kner nyomda Gyomai és Békéscsabai üzemeinek története. 1982, Kner nyomda. Kiadói egészvászon szakadozott kiadói borítóval, 266 p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei II-IV. Kötet. (Az I. kötet hiányzik.)
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fémek technológiája II. kötet: A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Második, bővített kiadás.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fa anyagának technológiája III. kötet: A belső és külső erők hatása a fa anyagának mechnaikai tulajdonságaira. Második kiadás.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Második kiadás.
Budapest, 1919-1920-1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója kopott, a II. kötet előzéklapja, címlapja szakadt, a könyvben pedig ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. A másik két kötet jó állapotban.