https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Military Number of items: 35
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1538311
15324
293
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Háborus novellák. Az Érdekes Ujság ingyenes husvéti melléklete. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései.+Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Első kiadás. +Nagy Endre: Már minálunk babám... (Egy ütközet története). Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Első kiadás. Bp., 1915-1916, Légrády Testvérek, 63+64+64 p. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1549918
15325
293
0
2400
Books: Military
Other collectibles
Pihurik Judit: Naplók és memoárok a Don-kanyarból 1942-1943. Bp., 2007, Napvilág Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
2 400 HUF
1553712
15326
293
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Orazhiya za samozashchita. Katalog - spravochnik. [Önvédelmi fegyverek. Katalógus - kézikönyv]. Szófia, 1992, BNV 99. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1503656
15327
293
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Robert Sherrod: Tarawa. [Washington], 1944, Egyesült Államok Tájékoztató Hivatala (Duell Slon and Pearce), 88 p.+16 t. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója leszakadt a könyvtestről, cellux-szal ragasztott, javított gerinccel.
Starting price:
2 000 HUF
1465718
15328
293
0
2000
Books: Military
Other collectibles
Katonai könyvkiadás Magyarországon 1945-1965. Bibliográfia. (Szerk. Herendi Károly, Székely Árpád.)
Bp. 1967, Zrínyi K. 299 l. Megjelent 2000 példányban! Kiadói műbőr kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1552601
15329
293
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Joachim Peiper: Bandtiák nyolc óránál. Bp., 2006, Vagabund. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1525766
15330
293
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Pollack, Kenneth M.: Arabs at War. Military Effectiveness 1948-1991. Lincoln - London, 2004, University of Nebraska Press. Papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
1386168
15331
293
0
2400
Books: Military
Other collectibles
dr. Báró Szalay Gábor: Katonaélet a Napóleoni időkben. Bp., 1941. Madách nyomda 20p. + hozzá: Kenyeres Balázs: Lőfegyverek okozta sérülésekről. 24p.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1537576
15332
293
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1536979
15333
293
0
3000
Books: Military
Other collectibles
Hadtudományi Lexikon I-II. Szerk.: Szabó József. Bp., 1995, Magyar Hadtudományi Társaság. Kiadói műbőr kötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1537477
15334
293
0
1600
Books: Military
Other collectibles
M. Szabó Miklós: A magyar királyi honvéd légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1538037
15335
293
0
1200
Books: Military
Other collectibles
Terry White: A világ elit katonái. Fordította Porkoláb Imre. Bp., é.n., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment