Books: Military

Number of items: 35

15324.

3 000 HUF
Pihurik Judit: Naplók és memoárok a Don-kanyarból 1942-1943. Bp., 2007, Napvilág Kiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15325.

2 400 HUF
Orazhiya za samozashchita. Katalog - spravochnik. [Önvédelmi fegyverek. Katalógus - kézikönyv]. Szófia, 1992, BNV 99. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
15326.

2 000 HUF
Robert Sherrod: Tarawa. [Washington], 1944, Egyesült Államok Tájékoztató Hivatala (Duell Slon and Pearce), 88 p.+16 t. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója leszakadt a könyvtestről, cellux-szal ragasztott, javított gerinccel.
15327.

2 000 HUF
Katonai könyvkiadás Magyarországon 1945-1965. Bibliográfia. (Szerk. Herendi Károly, Székely Árpád.) Bp. 1967, Zrínyi K. 299 l. Megjelent 2000 példányban! Kiadói műbőr kötésben.
15328.

2 000 HUF
Joachim Peiper: Bandtiák nyolc óránál. Bp., 2006, Vagabund. Kiadói papírkötés.
15329.

1 200 HUF
Pollack, Kenneth M.: Arabs at War. Military Effectiveness 1948-1991. Lincoln - London, 2004, University of Nebraska Press. Papírkötésben, jó állapotban.
15330.

3 000 HUF
dr. Báró Szalay Gábor: Katonaélet a Napóleoni időkben. Bp., 1941. Madách nyomda 20p. + hozzá: Kenyeres Balázs: Lőfegyverek okozta sérülésekről. 24p.
15331.

2 400 HUF
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
15332.

3 000 HUF
15333.

3 000 HUF
15334.

1 600 HUF
Terry White: A világ elit katonái. Fordította Porkoláb Imre. Bp., é.n., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
15335.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF