A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.
Nagy László mk. alez.: Löveg és Fegyverszerkezettan. I. rész. (Belső Ballisztika) Budapest, 1969, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Volt könyvtári példány. Tűzött papírkötés, 59 p.
Katonai Helyesírási Tanácsadó Szótár. Szerk.: Dr. Kovács József, Fábián Pál, Dr. Szemere Gyula. Budapest, 1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
M. Szabó Miklós: A magyar királyi légierő elméleti-technikai-szervezeti fejlődése és háborús alkalmazása 1938-1945. Bp., 1999, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Deák István: Volt egyszer egy tisztikar. A Habsburg-monarchia katonatisztjeinek társadalmi és politikai története 1848-1918. Bp., 1993, Gondolat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Bishop, Chris: Idegenlégiósok a Harmadik Birodalom szolgálatában. Külföldi önkéntesek a Waffen-SS soraiban, 1940-1945. Bp., 2005, Hajja és Fiai. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+48 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, rossz állapotban, a kötése sérült, a könyvtest elvált a gerincétől, kopottas borítóval, 414-417. oldalak között a lapok kijárnak, a hátsó szennylap hiányzik.