Books: Military

Number of items: 35

Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
15348.

100 HUF
0,27
0,29
Tóth Lajos (szerk.): Orosz-magyar, magyar-orosz katonai szótár. Bp., 1976-1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15349.

2 000 HUF
15350.

100 HUF
0,27
0,29
15351.

100 HUF
0,27
0,29
15352.

1 000 HUF
15353.

800 HUF
M. Szabó Miklós: A magyar királyi légierő elméleti-technikai-szervezeti fejlődése és háborús alkalmazása 1938-1945. Bp., 1999, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15354.

3 000 HUF
Stark Tamás: Hadak útján. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Bp., 1991, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15355.

2 000 HUF
Deák István: Volt egyszer egy tisztikar. A Habsburg-monarchia katonatisztjeinek társadalmi és politikai története 1848-1918. Bp., 1993, Gondolat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15356.

1 400 HUF
16
Bishop, Chris: Idegenlégiósok a Harmadik Birodalom szolgálatában. Külföldi önkéntesek a Waffen-SS soraiban, 1940-1945. Bp., 2005, Hajja és Fiai. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15357.

2 000 HUF
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+48 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, rossz állapotban, a kötése sérült, a könyvtest elvált a gerincétől, kopottas borítóval, 414-417. oldalak között a lapok kijárnak, a hátsó szennylap hiányzik.
15358.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF