Books: Travelling, Local History Number of items: 112
1532750
15024
290
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bethlen István előszavával. Bp., 1936, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon, fekete-fehér illusztrációkkal, kissé laza fűzéssel, ex-libris-szel.
2 800 HUF
1532987
15025
290
Other collectibles
4 000 HUF
1532824
15026
290
Other collectibles
Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Kiadói kartonált papírkötés, számos fekete-fehér illusztrációval, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel, ex libris-szel.
1 000 HUF
1531779
15027
290
Other collectibles
Dr. Sőregi János: Vezető a Déri Múzeum Régészeti Osztályában. Debrecen, 1939. Városi nyomda. Sérült, hiányzó borítóval.
1529615
15028
290
Other collectibles
Duna. Szerk.: Pap Miklós. Panoráma Utikönyvek. Bp., é.n., Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt térkép melléklettel.
1 000 HUF
1529625
15029
290
Other collectibles
Dr. Pápa Miklós, Dr. Dénes György: Budai-hegység útikalauz. Bp., 1982, Sport. Kiadói műbőr-kötés, melléklet nélküli példány.
1529435
15030
290
Other collectibles
Három folyó mentén. Csongrád megye millenniumi albuma. Szerk.: Blazovich László, Marosvári Attila. Szeged, 2001, Csongrád Megye Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, megviselt állapotban, foltos, hullámos, lapokkal, vettemedett.
1 200 HUF
1517941
15031
290
Other collectibles
Bíró Lajos: Hét év Uj-Guineában. Levelek két világrészből. A Hat Világrész.. Utazások és Felfedezések VI. Bp., , Világirodalom Könyvkiadóvállalat-Wellner és Tsa. Kiadói félvászon kötéssel, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.
3 000 HUF
1529687
15032
290
Other collectibles
Jacques Piccard: 1100 méter mélységben. Fordította Szabó György. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés. 1529620
15033
290
Other collectibles
Somssich Pongrác: Húsz év Afrika szívében. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1528871
15034
290
Other collectibles
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben 1. és 5. köt. füzetei, papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban, összesen 14 db
1 200 HUF
1528799
15035
290
Other collectibles
Halas György: Vörös lámpák az utolsó kocsin. Bp., 1991, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. A szerkesztő-lektor dedikációjával. Fekete-fehér képanyaggal, térképmellékletekkel, több lap nyomdahibás (pp. 178-179., 182-183., 186-187., 190-191.). Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035