Books: Travelling, Local History

Number of items: 112

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I. Eötvös Károly Munkái I. Bp., 1903, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon, kopottas borítóval, és gerinccel, festett lapélekkel.
15012.

1 000 HUF
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I. kötet. Nagyváradtól a Hargitáig. Budapest , 1989, Officina Nova. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15013.

1 000 HUF
15014.

1 200 HUF
Vegyes utikönyv tétel, 2 db:  James Ramsey Ullman: A himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Világjárók sorozat. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal.  Molnár Gábor: Az Óriáskigyók földjén. Vadászúton Brazília Őserdőiben. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15015.

800 HUF
Rand McNally: Álmaink földjén. Nagy utazás a világ legszebb tájain. Fordította Falvay Mihály. Bp., 1997, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15016.

1 200 HUF
Vonattal a föld körül. Felfedező körút a világ 30 legszebb vasútvonalán. Szerk.: Horváth Tibor, Lázár Márta. Fordította Fellegi Balázs, Gelléri Gábor, Kőfalvi Csilla. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
15017.

1 200 HUF
Szelényi Károly: Balaton. Bp., 1986, Terra-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven.
15018.

1 000 HUF
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó-Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15019.

1 000 HUF
15020.

1 000 HUF
Böckh János, Szontagh Tamás: A Magyar Királyi Földtani Intézet. Bp., 1901, Franklin-Társulat nyomdája, 66 p.+12 t.+ 1 kétoldalas színes térkép. Korabeli félvászon kötésben. Jó állaptban.
15021.

3 000 HUF
15022.

2 200 HUF
5,95
6,47
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben, beragasztott egészoldalas fekete-fehér nyomtatványokkal, amiken a régi kalotaszeg szerepel, ex libris-szel.
15023.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF