15031.
290. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Bíró Lajos: Hét év Uj-Guineában. Levelek két világrészből. A Hat Világrész.. Utazások és Felfedezések VI. Bp., , Világirodalom Könyvkiadóvállalat-Wellner és Tsa. Kiadói félvászon kötéssel, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.