Books: History Number of items: 107
1291512
15182
290
Books: History
Other collectibles
4 000 HUF
1529073
15183
290
Books: History
Other collectibles
2003 Hadtörténelmi közlemények. 116. évf., 3-4. szám. Bp., 2003. Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1508242
15184
290
Books: History
Other collectibles
Kempelen Béla: A magyar nemes családok IX. kötet. Bp., 1915, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1530111
15185
290
Books: History
Other collectibles
Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, a borító fűzése kissé sérült, laza.
1 200 HUF
1529027
15186
290
Books: History
Other collectibles
Mátyás Király Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Szerk.: Lukinich Imre. Budapest, é.n. (1940), Franklin-Társulat, 574+522 p. Kiadói félbőrkötésben, a borítók kopottasak, a II. kötet gerince javított, de alapvetően jó állapotban van.
5 000 HUF
1529437
15187
290
Books: History
Other collectibles
Erzsébet, a magyarok királynéja. Szerk.: Rácz Árpád. Rubicon-könyvek. Bp., 2001, Rubicon-Ház Bt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
1529908
15188
290
Books: History
Other collectibles
Vegyes történelem tétel, 5 db:
Klaus-Jürgen Matz: Ki mikor uralkodott? Kormányzott? Fordította Hulley Orsolya, Pálinkás Mihály. Bp., 1994, Springer Hungarica Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Dömötör Attila: Történelmi lexikon. h.n., 1999, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
Széttöretett...70 éve. (Trianon, 1920. június 4.) Szerk.: Sárándy György. Bp., 1990, Eötvös. Kiadói papírkötés.
Veresegyházi Béla: Magyar csatahelyek kisenciklopédiája. h.n., é.n., Anno. Kiadói papírkötés.
Magyrország miniszterelnökei 1848-1990. Szerk.: Dús Ágnes. h.n., 1993, Cégér. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
1529852
15189
290
Books: History
Other collectibles
Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1992. Csatolva: Közös miniszterek - horvát bánok - Fiumei kormányzók 1867-1918. Budapest, 1987, Akadémiai Kiadó. Negyedik, bővített és javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1529394
15190
290
Books: History
Other collectibles
1 200 HUF
1530087
15191
290
3800
Books: History
Other collectibles
3 800 HUF
1530082
15192
290
Books: History
Other collectibles
Szabó Gyula: Jakab Antal küzdelme a megmaradásért (ki lesz az utód?). Bp., 2013, Püski. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
1529253
15193
290
Books: History
Other collectibles
Adolf Hitler. Bilder aus dem Leben des Führers. Library, 1936, Cigaretten-Bilderdienst Altona-Bahrenfeld. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035