4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. Előszót írta: Nagybányai Vitéz Horthy Miklós. I-II. kötet. Bp., 1929, Franklin. 544+482 p. Kiadói, kopottas, kissé sérült kiadói félbőrkötésben. .