Books: History

Number of items: 107

15194.

800 HUF
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15195.

1 000 HUF
Erdődy Gábor: Én csak fáklya tartó voltam. Kossuth Lajos, a magyar polgári forradalom és szabadságharc irányitója. (1848-1849). Bp., 2006, ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15196.

Erdődy Gábor: "Én csak fáklya tartó voltam". Kossuth Lajos, a magyar polgári forradalom és szabadságharc irányitója. (1848-1849). Bp., 2006, ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

1 600 HUF
Magyar Színháztörténet 1790-1873. Szerk.: Kerényi Ferenc. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15197.

2 000 HUF
15198.

1 200 HUF
Marjai Imre - Pataky Dénes: A hajó története. Bp., 1973, Corvina. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15199.

1 200 HUF
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p.+1 térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, szakadozott térképpel. Jó állapotban.
15200.

3 800 HUF
10,27
11,18
Széll Sándor: Buda ősi magyar város, ősi magyar neve 1686-1936. h.n., [1938], Szerzői kiadás, Marosi-ny., 15 p. Tűzött papírkötés.
15201.

2 000 HUF
15202.

5 000 HUF
Dr. Veress Endre: Basta György hadvezér 1903-iki főjelentése és erdélyi kanczelláriájának formula-könve. Pótlékul a Magyar Tudományos Akadémia Basta György hadvezér levelezése és iratai c. kiadványához. Bp., 1914, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 63 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, ragasztott gerincű borítóval.
15203.

1 200 HUF
15204.

18 000 HUF
48,65
52,94
Laurence Rees: Zárt ajtók mögött. Sztálin és a Nyugat politikai játszmái. Fordította Babits Péter. Pécs, 2011, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírkötésben. Újszerű állapotban.
15205.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF