Books: Technics Number of items: 42
1516731
15610
288
Books: Technics
Other collectibles
1934 Magyar Királyi Államvasutak 136. sz. Fék-utmutatás. Bp., 1934, Pesti Lloyd-Társulat-ny., 194 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, sérült kötéssel, számos ábrával, és 4 táblával illusztrálva.
4 000 HUF
1518591
15611
288
Books: Technics
Other collectibles
1 200 HUF
1485055
15612
288
Books: Technics
Other collectibles
Buzás Gizella - B. Kiss Andrásné - Sahin-Tóth Gyula: Italismeret. A vendéglátó szakképzés számára. Papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1510740
15613
288
Books: Technics
Other collectibles
Hochrain, Helmut: A pipások zsebkönyve. Bp., 1985, Papíripari Vállalat Házi Nyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1494564
15614
288
Books: Technics
Other collectibles
Adorján Pál: 150 rádiófelvevő kapcsolás. Bp., 1926, Athenaeum. félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1380846
15615
288
Books: Technics
Other collectibles
Koczka László-Fodor Gusztáv-Tamási Lajos: Távbeszélő gépelemek és kapcsolástan I-II. Budapest, 1930-1932, Szerzői kiadás, 313 p. Átkötött félvászon kötés. A címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.
6 000 HUF
1510824
15616
288
Books: Technics
Other collectibles
A technika világa. Szerk.: Beke Manó. Bp., é.n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kihajtható képekkel, illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, ex libris-szel. Jó állapotban.
2 000 HUF
1456827
15617
288
Books: Technics
Other collectibles
5 000 HUF
1426327
15618
288
Books: Technics
Other collectibles
3 000 HUF
1414445
15619
288
Books: Technics
Other collectibles
Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban
1 400 HUF
1457274
15620
288
Books: Technics
Other collectibles
1 400 HUF
1272343
15621
288
Books: Technics
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035