https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 42
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1218689
15622
288
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1335323
15623
288
0
200
Books: Technics
Other collectibles
Vendéglátóipari technológia. A vendáglátóipari tanulóiskolák számára. Budapest, 1968, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben
The item is not available
1254127
15624
288
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Szentvári Miksa: A motorok szerkezete és kezelése. Bp., é.n., Vörösváry. 224 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
1218417
15625
288
0
2200
Books: Technics
Other collectibles
P. H. Groggins: A szintetikus szerves vegyipar alapeljárásai. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1234791
15626
288
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Herold Gyula: Bányaipar. Gépkezelő. Bp. 1952. Népszava. Kiadói illusztrált papírborítóban.
The item is not available
1233017
15627
288
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Várnai József: Metró motorkocsik járműszerkezeti ismerete II. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1335786
15628
288
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Bartal Aurél: Szerves készítmények előállítása. Szerves-laboratóriumi segédkönyv főiskolai vegyészhallgatók számára. Bp., 1909, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1336269
15629
288
0
2200
Books: Technics
Other collectibles
Naszályi József: A stabil gőzkazánok és gőzgépek gyakorlati tankönyve. Bp., [1924], Athenaeum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1285878
15630
288
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó. 168 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. 1285870
15631
288
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Karsay Endre: Vitorlázórepülés. Bp., é.n., Vörös csillag Nyomda 262 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
The item is not available
1456783
15632
288
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Rácz Lajos (szerk.): Gyakorlati áruismeret és vegyészeti árúk kézi lexikonja. Tekintettel az új magyar vámtarifára. Bp., 1927, "Codex" Kőnyomdai és Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1320652
15633
288
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Rózsa István: Kliségyártás, klisémegrendelés, ábraméretezés. Kiadói műszaki továbbképző alapfokú kiskönyvtára 5. Bp., é.n., Műszaki. 49 p. Kiadói papírkötésben. Roppant alacsony példányszámú szakkiadvány.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment