Books: Travelling, Local History

Number of items: 152

Világjárók sorozat 3 kötete, valamint egy másik utikönyv:  Molnár Gábor: Jaguárországban. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. James Ramsey Ullman: A Himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Bp., 1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés.  Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-óceánon. A Kon-Tiki expedíció. Bp., 1962, Gondolat. III. kiadás. Kiadói félvászon-kötés.  Németh Imre: Őserdők mélyén. Magyar László regényes életrajza. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon kötés,
15060.

1 000 HUF
Mészáros László: Erdély természeti kincsei. Bp., 2003, Officina 96 Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15061.

1 000 HUF
15062.

1 000 HUF
Hallwag Golden Books 18 kötete (Egyiptom, Mexiko, Belgium, Portugália, Hollandia, Spanyolország, Japán, Svájz, Nagy Britannia, Görögország, USA, Ausztria, Róma, Velence, Firenze, Párizs, Bécs, New York). Bern, 1957-1968, Hallwag A.G. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, több nyelven, rengeteg fekete-fehér és színes fotóval./ 18 pieces of the Hallwag Golden Books series. Paperbinding, in lot of language.
15063.

2 000 HUF
Princz Gyula: Utazásaim Belső-Ázsiában. Nagy-Turán Földrajzi Ábrázata. Bp., 1945, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott illusztrált félvászon kötés, egészoldalas fekete-fehér képekkel. Jó állapotban.
15064.

3 000 HUF
15065.

1 000 HUF
15066.

2 000 HUF
Budapest Kézikönyve I-III. Handbook of Budapest. Bp., 1998, Ceba. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában. Kiváló állapotban.
15067.

3 200 HUF
8,65
9,41
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld élete IV. kötet. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, fekete-fehér fotókkal, a melléklet hiányzik. Jó állapotban.
15068.

1 200 HUF
15069.

100 HUF
0,27
0,29
15070.

1 000 HUF
15071.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF