Books: Travelling, Local History

Number of items: 152

15108.

1 600 HUF
15109.

1 600 HUF
Gheyselinck: A nyughatatlan föld. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói kissé foltos félvászonkötésben.
15110.

100 HUF
0,27
0,29
15111.

800 HUF
Harwood Steele: Canada sarki tájain. Ismeretlen világok. Budapest, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.T., É.N. Vászon kötés, 294 oldal. 24x16 cm. Fordította Halász Gyula. 18 egész fekete-fehér képpel, 3 térképpel illusztrálva. Jó állapotban. A gerince kopottas, a lapszélek itt-ott foltosak.
15112.

100 HUF
0,27
0,29
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., Athenaeum, é.n. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 239 oldal. Fordította: Dr. Vass Péter. 23 fekete-fehér képpel illusztrálva. A könyv gerince foltos, kopottas.
15113.

100 HUF
0,27
0,29
A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 256 oldal. Fordította: Nyíreő Éva. 19 fekete-fehér képpel, és 2 térképpel illusztrálva. Jó állapotban. A gerince foltos, kopottas.
15114.

100 HUF
0,27
0,29
15115.

2 000 HUF
Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
15116.

900 HUF
2,43
2,65
15117.

100 HUF
0,27
0,29
15118.

1 000 HUF
15119.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF