Books: Travelling, Local History

Number of items: 152

Somogy megye földrajzi nevei. Szerk.: Papp László, Végh József. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15132.

5 000 HUF
15133.

800 HUF
Cartographia útikönyvek, 2 db:  Koszta Nagy István: Erdély. Budapest, 1998, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva.  Dr. Dusek László: Az alföld. Budapest, 2000, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva.
15134.

800 HUF
Reichart Géza: A turistaság kézikönyve. Bp., 1927,A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv- és Térképkiadó R.-T. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
15135.

1 600 HUF
15136.

100 HUF
0,27
0,29
15137.

100 HUF
0,27
0,29
15138.

100 HUF
0,27
0,29
Attilio Gatti: Musungu. Fordította Déry Tibor. A világjárás hősei. Budapest, É.N., Utazási könyvek kiadóhivatala. Egésvászon kiadói borítóban, 204 p.  A kiadói borítója kopott, foltos. A lapszélek foltosak. Az elülső és hátsó szennylapon beírás. A címlapon ajándékozási sorok.
15139.

100 HUF
0,27
0,29
Molnár Gábor két Amazóniáról szóló könyve: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.  Én kedves Amazóniám. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóban.
15140.

1 000 HUF
15141.

2 000 HUF
Wagners Führer durch Nordtirol, Vorarlberg, die angrenzenden Gebiete von Oberbayern und den Tauern. Innsbruck, 1922, Verlag von Wagnerschen Universitätsbuchhandlung. Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15142.

3 000 HUF
La novaj fervojoj tra Austriaj Alpoj. Bécs, [1914], Eldonis la I. R. ministerio por fervojaj. Az osztrák Alpokon átvezető új vasútról szóló eszperantó nyelvű kiadvány, számos képpel. Szecessziós papírkötésben, megviselt állapotban.
15143.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF