15071.
287. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Magyar föld - magyar nép. A megnagyobbodott Magyarország községeinek adattára. Szerk.: Csuka Zoltán és Ölvendi János. Az előszót írta vitéz Bonczos Miklós. Bp., 1943, Magyar Írás Irodalmi és Könyvkiadóvállalat, 464+54+255-225(30) p.+XII t. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, javított kötéssel, és gerinccel.